Odličan spa centar za potpuno opuštanje! Ambijent je prijatan i čist, osoblje ljubazno i profesionalno, a usluge na visokom nivou. Savršeno mesto za beg od svakodnevnog stresa. 🧖♀️
Divno iskustvo. Osoblje vrlo ljubazno, a masaza za svaku preporuku. Vrlo cisto, uredno i profesionalno!
Prefino osoblje, topla bazenska voda, udobne lezaljke, prijatne saune, kafic, restoran i sve ostalo sto je neophodno. Pravi relax!!! Sve preporuke!!!
Predivno iskustvo! Ambijent opuštajući, osoblje profesionalno i ljubazno, a tretmani vrhunski. Odlazak ovde je pravo uživanje za dušu i telo.
Usluga na nivou! Uvijek cisto i uredno! Bazen, djakuzi, sauna, slana soba predivno sve! Cura koja radi na recepciji, jako pristojna 😍😍😍
Bilo bi dobro nastaviti sa terminom radnim danima od 18-19h ,mnogo bi znacilo komsiluku
Spa centar za svaku preporuku. Ljubazno osoblje, vodili su računa o svakom detalju, sve je čisto i cene su pristupačne. Mi smo uživali!
Čisto, lepooo , za svaku preporuku... Posebne pohvale za ljubaznost i strucnost u svom poslu, za devojku Jelenu sa recepcije... Vidimo se opet 🌸🌸🌸
Najbolja usluga ikad, zaposleni su predivni i preljubazni i odlican odnos cene i kvaliteta
Izuzetno ljubazni i uslužni, čisto, uredno, jako prijatno. Cene restorana izuzetno pristupačne. Slana soba, bazen, djakuzi... Zaista za svaku pohvalu i preporuku
Ambijent je prijatan, osoblje je bilo ljubazno i izuzetno profesionalno. Osećali smo se prijatno i opušteno, mirna tiha muzika za opuštanje. Sviđa mi se što nije bila gužva vikendom i što ima kafić u sklopu welnesa. Cene su pristupačne u kafiću. Svaka preporuka☺️☺️☺️
Preporučujem ovaj spa svakome ko želi da se povuče iz svakodnevnog stresa i posveti sebi. Definitivno planiram da se vratim!